LP30-H (30 kW)

Image

Türbin

Anma gücü
En yüksek güç
Devreye Giren Rüzgar Hızı
Anma Rüzgar Hızı
Hayatta Kalma Rüzgar Hızı
Tasarım Ömrü
Ortalama ağırlık

...

30 kw
35 kw
3 m / sn (6,7 mil / saat)
9 m / sn (20,1 mil)
59,5 m / sn (133,1 mil / sa)
27 yıl
2750 kg (6062,7 lb)
Image

Rotor

Rotor çapı
Temas alanı
rotor hızı
Bıçak malzemesi

...

15,6 m (51,2 fit)
191 m (2055,9 fit)
60 devir
Cam Elyaf

Image

Jeneratör

sürücü tipi
Jeneratör tipi
Jeneratör gerilimi
Verimlilik

...

Doğrudan Tahrik
Daimi Mıknatıs
0-450Vac
%95
Image
Image
Denetleyici
Dokunmatik Ekranlı PLC
Uzaktan izleme: Opsiyonel
güvenlik
Pitch Kontrolü
Aktif Sapma Kontrolü
Kule
Monopol Kulesi: 12m, 18m, 24m, 30m
Hidrolik Kule: 18m, 24m 
Image

Neden Lisepro-V 30 kW Rüzgar Türbini Seçmelisiniz?

Çoklu Güvenlik ve Fren Korumaları

Mekanik Pitch Kontrolü:
LisePro akıllı hatve kontrolü, bıçak açısını değiştirerek düşük rüzgar hızında daha fazla güç çıkışı ve kararlı güç çıkışı yüksek rüzgar hızında. Rüzgar türbinini aşırı rüzgarda koruyacaktır.
Hız, aşırı devir ve diğer arızalar. LisePro'daki tüm perde kontrol parçaları göbek, elektronik parçaları olmayan mekanik parçalardır. Bu daha fazla geleneksel elektronik perde kontrol sisteminden daha güvenilirdir.

Aktif Sapma Kontrolü:
Aktif yalpalama kontrol sistemi, rüzgar türbininin otomatik izlemesini sağlayacaktır. Rüzgar yönü ve otomatik sapma olduğunda rüzgar yönünden otomatik sapma
Rüzgar hızı veya diğer arızalar üzerinde rüzgar türbini korumak gerekir. O olabilir eğim kontrol sistemi başarısız olsa bile rüzgar türbinini koruyun.

İki Milli Hidrolik Frenler:
LisePro-H 20kw rüzgar türbini için iki milli hidrolik fren bulunmaktadır. Yüksek kaliteli hidrolik istasyon tarafından sürüldüler. durdurabilirler eğim kontrolü olmadan bile herhangi bir acil durumda rüzgar türbini koruma ve yalpalama kontrolü koruması.

45 kW Boşaltma Yük Kutusu:
LisePro-H 20kw, PWM boşaltma yükleme korumasına sahiptir. aşırı gerilim arızası. 30kw'lık bir boşaltma yükü kutusu zirveyi kontrol edecek Pitch kontrol sistemi ile birlikte voltaj. yapacak yüksek rüzgar hızında güç çıkışı daha kararlı.
Image
Image
Şebeke Arızası ve Güç Kaybı Koruması
Şebeke arızası veya elektriğe yol açan başka nedenler olduğunda kablonun kırılması, PLC'nin hasar görmesi gibi kayıplar. Rüzgar türbinimiz hala otomatik adım kontrolü durabilir ve hidrolik freni başlatabilir sistem. Naseldeki fiziksel kendini korumadır.

Çift Güvenlik Tasarımı:
LisePro, rüzgarın ana fonksiyonları için çift emniyetli tasarım kullanıyor türbin. Bir adım kontrol motoru, bir sapma motoru ve dişli kutusu, iki milli hidrolik fren ve iki farklı UPS motor bölmesindeki sistem. Hidrolik fren veya UPS varsa hasar görmüşse, bir diğeri hala kontrol etmek için iyi çalışabilir rüzgar türbini.

Image

Yüksek Verimlilik ve Güvenilir Tasarım

2Düşük RPM ve Doğrudan Tahrikli Jeneratör:
LisePro 30kW doğrudan tahrikli sabit mıknatıslı bir jeneratördür şanzımansız. Daha güvenilirdir ve daha az bakım gerektirir. indüksiyon jeneratörü. Düşük rpm ve daha büyük kullanıyoruz jeneratör çap tasarımı. Bu, daha yüksek maliyetler anlamına gelir, ancak güç üretimi, güvenilirlik ve üzerinde daha iyi performans ısınma sorunu

Doğrudan Bağlantı Tasarımı:
Göbek doğrudan jeneratör şaftı ile bağlantılıdır. Jeneratör nacelle ile doğrudan bağlantılıdır. Jeneratör mili doğrudan fren diski ile bağlantılı. LisePro için optimize edilmiş tasarım kaldırıldı geleneksel adaptör flanşları ve kaynak parçaları. Bu yapar rüzgar türbini daha güvenilir ve daha fazla güvenlik.

Daha Büyük Rotor ve Daha Fazla Güç Çıkışı:
LisePro-H 30kW aynı olan 15.6 m rotor çapına sahiptir. hatta bazı 50kw rüzgar türbinlerinden daha büyük. ulaşacak 8m/s rüzgar hızında 30kW çıkış ve daha fazla güç var düşük rüzgar hızı alanında çıktı. Yıllık güç çıkışı 6 m/s rüzgar hızında yaklaşık 124.73 MWh.

IEC 61400-2 Döküm Parçaları:
LisePro-H 30kW hub ve nacelle'nin tamamı döküm parçalardır ve bunu takiben IEC 61400-2 standardı. Nacelle ve göbek tarafından yapıldı EN-GJS-400-LT ile aynı malzeme ve teknolojiye sahip olan EN-GJS-400-LT MW rüzgar türbinleri. Ömür boyu tasarım 27 yıldan fazladır ve -20 ℃ ila 50 ℃ arasında çalışabilir. dan daha güvenilirdir. kaynak göbeği ve motor bölümü.

Düşük Bakım Maliyeti:
Nacelle'de otomatik gres yağlayıcı var. sapma yatağını, hatve kontrol yatağını otomatik olarak yağlayın ve diğer rulmanlar. İnsanlar motor bölümüne kulenin içinden erişebiliyordu.
Image
Image

Akıllı Kontrol ve Uzaktan İzleme

LisePro kontrol sistemi olarak Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) ve dokunmatik ekran kullanır. tüm operasyon rüzgar hızı ve güç çıkışı gibi veriler kaydedilebilir ve müşteri, koruma verilerini kolayca ayarlayabilir. kontrolör aracılığıyla rüzgar hızı, voltaj, akım ve rpm.
Image
LisePro müşterilerine uzaktan izleme fonksiyonu sağlamaktadır. Rüzgar türbinini uzaktan izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. evde, ofiste, havaalanında ve her yerde kablosuz veya kablolu internet üzerinden operasyon
Image

Çözüm Ⅰ

LisPro-H-30kW rüzgar türbini, genel şebekeye bağlanmak için CEI 0-21 sertifikasına sahip invertör üzerinde POWER Converter 30kW şebeke ile çalışacaktır.
Image

Çözüm ⅠⅠ

LisePro-H 30kW rüzgar türbini, ABB 1xTRIO-30.0-TL-OUD-W inverter ile eşleşebilir.
LisePro ve ABB mühendisleri, sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için kendi bünyesinde ve yerinde birçok çalışma yaptı.mükemmel uyum.
Image
Image

daha fazla bilgi için bize yazınız

Image
Bingül sok. no 7
34535 Büyükçekmece-Istanbul
 Tel:
+90 212 863 2230
 Mobile:
+90 543 419 7273
 E-Mail:
info@lisepro.com