Alt Text

Mantar Üretimi

Büyük ölçekli mantar üretimi
daha fazla...
Alt Text

Yem Üretimi

Büyük ölçekli yem üretimi
Alt Text

Çilek Üretimi

Büyük ölçekli çilek üretimi
daha fazla...
Alt Text

Domates Üretimi

Büyük ölçekli domates üretimi
daha fazla...

Tarımın geleceğine hoş geldiniz!

LISEPRO hidroponik yem sistemi teknolojisi, piyasadaki en gelişmiş filizlenme sistemidir.

LISEPRO sistemleri özel olarak tasarlanmış ekipman kullanarak tahılları taze, yeşil yem haline getirir. Bu yem iklim ve sıcaklığa bakılmaksızın yılda 365 gün hasat için kullanılabilir. İneklere, atlara, koyunlara, keçilere, kümes hayvanlarına ve diğer birçok hayvana filiz vermenizi öneririz

YEM ÜRETİM ROBOTU LP40-F ve LP 20 - F

Lisepro Yem üretim Robotu, günlük üretimi 500-1000 kg olan büyük baş hayvanlar için uygundur. Kendi sıcaklık ve nem kontrol sistemi ile ekim koşullarından yoksun kullanıcılar için en iyi seçimdir.
Image

Model : LP20 - F ve LP40-F

Boyut: 12 m x 2,5 m x 2,5 m

Günlük üretim: LP20 -F 250-300 kg, LP40 - F 500 - 600 kg

Tepsi adeti: LP20 - F 250 adet, LP40 - F 550 adet

Su kullanımı: LP20 - F 12 L / gün, LP40 - F 23L / gün

Enerji tüketimi: LP20 - F 1,2 kW/h, LP40 - F 2,18  kW/h

OLASI ÜRETİM ÇEŞİTLERI
Buğday
Image
Arpa
Image
Soya Fasulyesi
Image
Mısır
Image

Model

Üreti/gün
Boyu
Tepsi adeti
LP20-F
250kg
20''
250
LP40-F
550
40''
550

Model

Üreti/gün
Boyu
Tepsi adeti
LP20-F
250kg
20''
250
LP40-F
550
40''
550
Lisepro yem üretim robotu esas olarak yem yetiştirme sistemi, sıcaklık kontrol sistemi, nem kontrol sistemi, havalandırma sistemi, sterilizasyon sistemi, sulama sistemi ve yapay günlendirme sistemini içerir. ayrıca güneş enerjisi sistemi ve kurutma sistemi ekleyebilir
DTT40-S
Model LP 40 

LP40, bugün piyasadaki herhangi bir sistemin en az miktarda iş gücü ile en yüksek yem verimini sağlayan güncellenmiş Ticari Filizlenme Sistemini sunmaktan gurur duyarız. Bu modüler yem üretim sistemi 60 kg'dan (LP10-F ) ölçeklenecek şekilde tasarlanmıştır. 500+ kg'a (LP 40-F) kadar günlük taze yem yelpazesidir. Tüm Filizleme Sistemleri, filizleri büyütmek için gereken her şeyi içerir, sadece su ve elektriğe erişmeniz gerekir.

Alt Text
Model LP 20
LP 20 ile, bugün piyasadaki herhangi bir sistemin en az miktarda iş gücü ile en yüksek yem verimini sağlayan Orta Ölçekli Sabit Filizlenme Sisteminidir. 250 kg.,  sadece birkaç ek değişiklikle tam bir ticari sisteme yükseltilebilir. Bu, işlerini büyütmeyi bekleyen ancak küçük başlamak isteyen herkes için harika bir başlangıç ​​noktasıdır ve filizleri büyütmek için gereken her şeyi içerir, sadece iklim kontrollü oda sağlamanız ve su - elektriğe erişmeniz gerekir.

DTT Filizlenme Sistemleri

İster 1.000'den fazla süt ineği, birkaç atınız veya bir hobi çiftliğiniz olsun, DTT hemen hemen her hayvancılık sahibinin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun filizlenme sistemi paketleri ve kitleri sunar. DTT sistemleri, yeni veya mevcut bir iklim kontrollü odanın içinde filizlenme ekipmanı, pompalar, sayaçlar ve kaliteli filizleri yetiştirmek için gereken her şeyle birlikte gelir. Tüm DTT Sistemleri aşağıdaki benzersiz avantajlarla birlikte gelir:

 • Su ve Besin Devridaimi: Bu sadece su tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda verimi de arttırır, çünkü DTT'nin tescilli organik besin maddelerinin tescilli formülasyonunu maliyet etkin bir şekilde dağıtır ve bu da filizlerin doğal büyümesini arttırır ve verimi artırır.
 • DTT Kalıp Garantisi : Filizlerinizi 7 gün boyunca küflenmeden endişe etmeden büyütmenizi sağlar.
 • Emek Tasarrufu Tasarımı: Taze yeminizi kolayca hasat etmenizi ve boş filizleme tepsilerini piyasadaki diğer sistemlerden daha hızlı ve daha kolay tohumlamanızı sağlar.
 • Mevcut tüm sistemlerin en düşük işletme maliyetleri: Yüksek Verim, Küf ve İşçilik Tasarrufu Olmaması!

Ticari Yem Üretim Sistemleri

125 ila 20.000 kg büyütün. Ticari Sistemlerimizle günlük veya daha fazla hasat edilebilir yem, ister küçük başlıyor olun, ister büyük tutkularınız olsun ya da büyük başlıyor olun, Ticari Sistemler ihtiyacınız olan günlük üretim miktarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. DTT Ticari  Sistemler hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Sabit Filizlenme Sistemleri

Filiz 60-300 kg. sabit ürünler ile günlük yemyeşil çim. Sabit sistemler, montajı kolay kitlerle çiftliğinize gönderilir. İster küçük bir operasyon için filizleniyor olun, ister bir Ticari Sistem ile büyük zaman geçirmeden önce küçük çapta filizlenmeyi denemek isteyin, bu sizin için doğru başlangıç ​​noktası olabilir. Harika haber şu ki, tüm Sabit Hidroponik Filizlenme sistemleri hazır olduğunuzda tamamen genişletilebilir bir Ticari Sisteme yükseltilebilir . 

Masa Üstü veya Mini Filizleme Sistemleri

Filiz 10-60 kg. Masa Üstü Çimlenme sistemleri ile her gün yemyeşil çimenler. Bu düşük profilli sistem, birkaç hayvanı olan çiftçi için mükemmeldir. İster 5 at için filizleniyor olun, ister genişlemeden, daha büyük bir sistem satın almadan önce küçük ölçekte denemek isteyin, Masa Üstü Serisi harika bir başlangıç ​​noktası olabilir.


Yem Çimleri

 • Ton başına maliyeti 100 TL - 150 TL filiz büyütün
 • Tahıl, mısır ve saman gibi pahalı yemleri değiştirin
 • Yıl boyunca taze filiz hasatı
 • Yeşil yemle hayvan beslenmesini iyileştirin
 • Su kullanımını, arazi kullanımını, gübre ve enerji kullanımını önemli ölçüde azaltın
 • Para ve zamandan tasarruf eder!

Hayvan Türleri:

 • Sığır ve Süt İnekleri
 • Atlar
 • Koyun eti ve süt keçileri
 • Koyun
 • Tavuk ve kümes hayvanları
 • Lamas, alpaka, geyik
 • Tavşanlar, manda ve diğer egzotikler
Image
Image


LISEPRO Tasarımları

DTT, filizlenmeye benzersiz bir şekilde yaklaşır. Tüm DTT ekipman ve yetiştirme teknikleri, dünyaca tanınan bir hidroponik uzmanı olan Hollanda ve Almanya Üniversitelerinin işbirliğince geliştirilmiştir. LISEPRO, bir hidroponik sistem yoluyla filizlenmenin filizlerde küf büyümesi, filizlerin tohumlanması ve hasat edilmesine yönelik emek ve sistemin daha büyük besleme ihtiyaçlarını karşılamak için ölçeklenebilirliği gibi benzersiz zorluklar getirebileceğini göz önünde bulundurduk.

Şirketimizin araştırma ve geliştirmeye olan bağlılığı nedeniyle, tüm DTT sistem tasarımları işletim prosedürleriyle birlikte tüm yıl boyunca küf oluşumunu önler. Bu nedenle DTT- Sistem Ücretsiz Garantisi sunabilir . Tüm DTT'nin tekerlekli tasarımları genişletilebilir ve müşterilerimizin üretimlerini günde 60 kg'den 20 ton veya daha fazla Taze Yem'e kadar büyütmelerini sağlar. Son olarak, DTT'nin entegre emek tasarrufu tasarımı, yeni tohumları tepsilere yerleştirmek ve filizleri hasat etmek için gereken çabayı ve zamanı önemli ölçüde azaltır.

Görev Bildirimi:

Hayvan yemlerinde filizlenmiş tahılların yaygın kullanımı ile dünyanın besleyici, karlı ve sürdürülebilir bir şekilde beslenmesini sağlayın.


DTT'nin Farkı:

 • LISEPRO  ürünleri , sahiplerinin sistemlerini güçlü kimyasallarla işlemesini gerektiren diğer hidroponik filizlenme sistemlerini rahatsız edenküf oluşumunu önler . Küfsülük kontrolü, filizlerin hayvancılık için mükemmel ve sağlıklı bir yem kaynağı olmasını sağlar.
 • DTT, yemi büyütmek için kullanılan suyu ve gübreyi geri dönüştürür, bu da sistemi daha çevre dostu hale getirir ve sahibine para kazandırır.
 • DTT'nin filizlenme sisteminin benzersiz tasarımı ve prosedürleri, sahiplerinin yemlerini tam yedi gün boyunca büyütmelerine izin verir, bu da daha yüksek verim ve daha düşük yem maliyetleri anlamına gelir.


SİZİ LISEPRO-DTT'NİN SUNABİLECEK FARKI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN DAVET EDİYORUZ

Datasheet1 LP 20-F & 40-F

isteğe bağlı

İhtiyaç duyulması halinde; Tüm sistemlerimize konuşlandırılacakları yerin enerji şebekesine bağlı kalmalarını ortadan kaldıracak rüzgar türbini veya güneş enerjisi panelleri sistemleride integre edilebilmektedir. Bu sayede olası enerji kesintilerinde ürün üretimi devam ettirilecek ya da üretim halindeki ürünün zarar görmesinin önüne geçilecektir.
Image
Güneş Panelleri
Güneş paneli enerji üretimi yeşil ve çevre dostudur, yakıt tüketmeye ve iletim hattı kurmaya gerek yoktur, yerinde elektrik üretimi ve güç kaynağı olabilir, yüksek enerji kalitesi, kısa inşaat süresi

Rüzagar Türbinleri
Rüzgar türbinleri kurulum yerileri esnektir, yüksek termal verime, sıfır yakıt tüketimine, güvenilir ve dayanıklı çalışmaya, düşük arıza oranına, düşük işletme ve bakım maliyetine sahiptir ve çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Image

daha fazla bilgi için bize yazınız

Image
Bingül sok. no 7
34535 Büyükçekmece-Istanbul
 Tel:
+90 212 863 2230
 Mobile:
+90 543 419 7273
 E-Mail:
info@lisepro.com