MILITARY

Image
Alt Text

''Savunma Sanayi, Havacılık ve Özel Güvenlik için eşsiz avantajlar''

Özel görevler söz konusu olduğunda tereddüt edecek zaman yok. Hareketin hızı ve hassasiyeti büyük fark yaratabilir. Aynı şey psikolojik hazırlık için de geçerlidir.

Eğitim seansları becerileri içgüdülere dönüştürür ve birimlerin uçuş sırasında belirli teknikleri ve diğer karmaşık manevraları mükemmelleştirebilmeleri için yeni koşullara uyum sağlamalarına ve ayrıca kargo, özel ekipman ve giysilerle iniş ve uçuş alıştırması yapmalarına yardımcı olur.

Uçak en iyi eğitimin son aşamalarında kullanılır. O zamana kadar rüzgar tünelleri günlük egzersiz seansları için mükemmeldir. Sistem imkanları;

Güvenlik ve Kontro

Dışarıdaki atlamalara kıyasla çok daha kısa düşüşler. Rüzgar hızının kontrolü, katılımcıların güvenliğini sağlar.

Hata analizi araçları
İstediğiniz sayıda odadaki videoları gerçek zamanlı ve ağır çekimde inceleyin.

Hava koşullarından bağımsızlık

Hava koşulları üzerinde tam kontrol ve odanın içindeki aydınlatma, günün her saati egzersiz yapmanızı sağlar. Artık uçuş yasağı yok.

kompaktlık
Rüzgar tüneli binaları, pistlerden çok daha az yer kaplar.

Modelimizin Avantajları

Geniş uçuş odası

4,3 m çapında ve 24 m yüksekliğiyle, çok şekilli kaplinler üzerinde çalışmak ve hava gruplarını eğitmek kolaylaştırır.

Düşük enerji tüketimi
Sektördeki en iyi özellikler: Motorlar, uçuş odalarında 300 km / s'lik bir patlama hızı oluşturmak için 1.200 kW'dan daha az tüketir.

Yüksek hız

Rüzgar tünellerimizde mevcut maksimum rüzgar hızı 360 km / saattir. Bu hız, askeri personeli özel kıyafet ve teçhizatla yetiştirebilir.

Esneklik
Tüm özellikler, işlevsellik kaybı olmadan gereksinimlerinize uyarlanabilir. Örnekler artan hız veya çaptır.

″ Ekipman eğitim üniformaları ile birlikte gelir: bir takım elbise, kask ve gözlük.″

Çatışmaya yakın koşullar için ek seçenekler

Alt Text

Kötü hava simülatörü

Bu, grupların sınırlı görüş mesafesi ve diğer zor konuşlandırma koşulları için eğitim almasını sağlar (örneğin, buğulu gözlükler veya kasklar, ıslak giysiler veya kaygan ekipman).

Özel bir soğutma sistemi, atlama yüksekliğinde gerçek savaş koşullarını simüle etmek için havanın düşük sıcaklıklara soğutulmasını sağlar

Alt Text

LP4.3
BASE atlama odası

Uçuş odasının üzerinde iki oda. Odalar ayrıca büyük miktarlarda ekipman taşıyan insanları da barındırır.

Savaş koşullarının yakın simülasyonu: Yüksek operasyonları uygulamak için bölgenin üst kısmı gerçek bir helikopterin gövdesi veya başka bir uçakla donatılabilir.

BASE atlama odasından uçuş odasına uzatılmış çıkış
Tam savaş teçhizatında eğitim seansları için özel koşullar gerekliyse, uçuş bölgesine herhangi bir büyük giriş tasarlayabilir ve inşa edebiliriz.

Alt Text

LISEPRO
MILITARY AND SPECIAL FORCE SYSTEMS

Efficient training for special forces and military sports team

Broshure indir

YAZILIM

Rüzgar tünellerimiz için herhangi bir fonksiyonun dahil edilmesini ve sensörler, devre kartları, kontroller ve diğer cihazlar gibi ek cihazların entegrasyonunu sağlayan özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Olası değişiklik alanlarından biri, izin atama, kademeli yetkilendirme, şifreleme anahtarları ve diğer işlevler dahil olmak üzere uçuş kontrolüne erişimin iyileştirilmiş yönetimidir.

Kendi geliştirme ekibimiz gerekirse özel projeler uygulayabilir.

Tüm ek işlevler, rüzgar tüneli kontrol paneline entegre edilmiş son teknoloji ürünü, kullanıcı dostu bir arayüz veya ayrı bir terminal aracılığıyla yönetilebilir.

TELSİZ TRAFİĞİ

Aktif gürültü bastırma teknolojisine sahip bir telsiz iletişim sistemi, ilgili herkesin tünelin hem içinde hem de dışında iletişim halinde kalmasını sağlar.

Yüksek performanslı cam
Ekstra güçlü, kimyasal olarak sertleştirilmiş cam, zorlu hava koşullarını taklit eden eğitim üniteleri sırasında yüksek yüklere ve aşırı sıcaklık dalgalanmalarına karşı dayanıklıdır.

Image
Bingül sok. no 7
34535 Büyükçekmece-Istanbul
 Tel:
+90 212 863 2230
 Mobile:
+90 543 419 7273
 E-Mail:
info@lisepro.com