us system for shopping mall

Image
LISEPRO ile alışveriş merkeziniz daha fazla müşteri üzerinden gelir elde etmenin sihirli formülünü bulacaksınız. Sizi daha rekabetçi kılan en kompakt iç mekan uçuşu çözümüyle, çeşitli pazarlama ve reklam girişimleri sayesinde, çoğalan ziyaretçi sayınızın yanında müşteri sadakati de artacak. Şimdi bizimle birlikte uçabilir ve alışveriş merkezinize neşe ve heyecan katabilirsiniz.
Bir alışveriş merkezi binasının içindeki dikey rüzgar tüneli kurulum sürecinden öngörülen görselleştirme ve fotoğraflar.

Tüm ekipmanlar tünelinin içinde toplanarak konforlu ve keyifli bir deneyim sunuyor. Bu, herkesin daha kolay uçma ve yer çekimsiz deneyiminden faydalanmasına olanak sağlıyor. Ayrıca, bu modeli kullanarak müşterileriniz alışveriş merkezinize gelen ziyaretçi sayısını artırmalarına yardımcı olacak ödüllendirme programları oluşturmanız da mümkün. Uçmanın eğlence ve heyecanını ziyaretçilerinizle buluşturmak için ürettiğimiz bir sistemdir

 modeli , dikey rüzgar tünellerinin devridaim tipine aittir ( İ kısaltması ile tanınır ). Tünelin tepesinde, uçuş odasının içinden hava çekmek ve onu yanlara doğru iterek bir hava döngüsü oluşturmak için fanlar bulunur. Hava, bir giriş yüklenicisi aracılığıyla uçuş odasında havaya uçurulmadan önce dibe geri döner. Bu tür rüzgar tünelleri hava şartlarından bağımsızdır ve tüm yıl boyunca çalıştırılabilir.

İç mekan tünellerinin dış mekandaki rakiplerinden çok daha sessiz olduğuna ve önemli ölçüde daha düşük bir gürültü seviyesine sahip olduğuna dair uzun süredir devam eden bir inanç vardır. Lisepro 2018'de gürültü seviyesinde önemli bir düşüşle yeni nesil bir açık hava tüneli  serisini (kısaltma M ) tanıtana kadar gerçekten de durum böyleydi . Ancak, alanınız varsa ve kalıcı bir yerde bir tünel inşa etmek istiyorsanız, Eİ hala daha iyi bir seçimdir.

Mevcut binalarda KOLAY ENTEGRASYON

Mevcut şantiyelerin kullanılması, projenin uygulanmasını hem zaman hem de para açısından çok daha kolay hale getirdiği için büyük bir avantajdır. Mutlaka temel çalışmalara ihtiyaç vardır. Sonuç olarak, bu tür bir rüzgar tünelinin inşasının kabaca 100 metrekareden daha az sınırlı bir alanda bir bina revizyonu durumuna karşılık geldiği söylenebilir.

Alışveriş merkezleri, eğlence tesisleri vb.

Tüketici alışveriş davranışındaki temel değişim nedeniyle, bilgili geliştiriciler, yeni müşteriler çekmek için bir alışveriş merkezinin mağazalarda satışları artırmak için deneyim odaklı bir ortama ihtiyacı olduğunu biliyor.

Ticaret

Bir araştırma, “ Ticaret Sahipleri Maddi Olmayan Kazançlar Sağlamak İçin kaynaklar arıyorlar”.

Yatırımınızın boşa gitmesini izlemek için yanlış bir kaynağa yatırım yapmayın! Kapalı hava dalışı rüzgar tüneli ile "abowww" faktörünü alışveriş merkezinize getirin. Model Eİ rüzgar tüneli, paraşütle atlamanın tadına bakmak ve serbest düşüş hissini yaşamak için gerçekten güvenli bir yöntemdir. Sadece denemek değil, izlemesi de büyüleyici.

Ayrıca, alışveriş merkezine sadece yeni müşteriler çekmekle kalmayıp, aynı zamanda daha fazla yicari kiracıyı da çektiği tespit edildi.

Alışveriş merkezlerinin karşılaştığı zorlukların farkında olan Lisepro, uygun maliyetli ve kurulumu kolay bir rüzgar tüneli geliştirdi. Operasyonel maliyetleri düşüktür ve temel tasarımında unutulmaz ve güvenli bir müşteri deneyimi sağlar.

Özel AVM'ler için geliştirildi ve  KOLAY İÇ ENTEGRASYON

Eİ modeli, tavan yüksekliği en az 12 metre olan alışveriş merkezlerine veya benzeri binalara entegrasyon için mükemmeldir. Bir alışveriş merkezinin içine tamamen entegre edilebilen ilk dikey cam tüneldir. Yeni alışveriş merkezi projeleri için ayrı ayrı tasarlanır ve üretilir veya halihazırda tamamlanmış binalara monte edilir. Bu yenilikçi çözüm sayesinde, alışveriş merkezi projesindeki çalışmalar başladıktan ve tüm ana bina inşaatları halihazırda mevcut olduktan sonra mevcut bir alana büyük bir nesneyi tanıtmak mümkündür.

Tavan yeterince yüksekse, en muhteşem manzaraya sahip doğru noktayı seçin ve elektrik tedariğini sağlayın, çünkü Eİ modeli ilk tak ve uç rüzgar tünelidir! Sadece 8,2×12m/ alan ile Eİ, piyasadaki en kompakt devridaim tünelidir. Teknoloji tamamen bağımsızdır; bu nedenle, tünelin asgari inşaat işleri ile mevcut bir binaya montajı kolaydır.

Eİ COMPACT SERİSİNİN AVANTAJLARI:

Sifir inşaat işleri
En küçük alan zorunluluğu
Hızlı kurulum süresi
Daha düşük yapı ağırlığı
Tüm yapısal elemanlar dahildir

Image
Bingül sok. no 7
34535 Büyükçekmece-Istanbul
 Tel:
+90 212 863 2230
 Mobile:
+90 543 419 7273
 E-Mail:
info@lisepro.com