fbpx
  • +90 212 863 2230
  • +90 543 419 7273
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
trarenderues

Outdoor Bodyflying

LP2400

MODEL LP24

Gösteriler ve etkinlikler

85.000 EUR'dan itibaren

Image

MODEL LP 26

Mevsimlik ve kalıcı yerler

99.000 EUR'dan itibaren

Image

MODEL LP 28

Mevsimlik ve kalıcı yerler

112.000 EUR'dan itibaren

Image

MODEL LP 24ir

Kapalı alanlar (AVM)

138.000 EUR'dan itibaren

LP2800R

MODEL LP28R

Mevsimlik ve kalıcı yerler
179.000
EUR'dan itibaren
Image

MODEL LP 32

Mevsimlik ve kalıcı yerler

199.000 EUR'dan itibaren

Lisepro, profesyonel spor ve eğlence için dikey rüzgar tünelleri geliştirir, inşa eder ve işletir. Yüksek performanslı sistemlerimiz, profesyonel paraşütçüler ve askeriye için eğitim ve öğretim tesisleri olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda, spor ve eğlence eğlencesi için yeni bir tür deneyim sunuyorlar.

İnsanların uçma hayaliyle hareket eden Lisepro, son yıllarda dünyanın en modern ve aynı zamanda en sessiz dikey rüzgar tüneli teknolojisini geliştirdi. Dikey rüzgar tünellerimiz, Alman mühendisliğinin
en yüksek standartlarını karşılar ve enerji verimliliği, tasarımı, güvenliği ve kalitesi ile etkileyicidir.


Bugün Lisepro, dikey rüzgar tüneli sistemlerinin geliştirilmesi, planlanması ve inşasında lider firmalardan biridir. Dikey rüzgar tünellerinin yapımında tanınan yetkinliği ve kapsamlı bilgi birikimini garanti ediyoruz.


Ürün yelpazemiz, müşterilerimizin bireysel ihtiyaç ve isteklerine göre uyarladığımız bir hizmet portföyünün yanı sıra kapalı dikey rüzgar tüneli modellerinden oluşan bir seçki içermektedir.

NEDEN AÇIK TİP TÜNEL SEÇMELİ?

YENİ NESİL AÇIK HAVA RÜZGAR TÜNELLERİ !!!

Yüksek Hareketlilik

Kurulumu kolay ve hızlı bir rüzgar tüneline sahip olmak, onu farklı şovlar, promosyonlar ve etkinlikler için kullanmanın mümkün olduğu anlamına gelir. 

Açık tüneller, insanları belirli bir yere çekmek için de harika bir araç olabilir. Açık tünellerin kurulumu kolay olduğundan ve yüzeye herhangi bir zarar vermediğinden, kalıcı bir rüzgar tüneli inşaatının mümkün olamayabileceği yüksek yaya alanları için idealdir, ancak sınırlı bir zaman çekimi ve gösteri programı halkın ilgisini büyük ölçüde artırabilir.

Turkey provinces blank gray

Harika Görünürlülük
Düşük ses seviyesi
Akıllı Yatırım
Gerçek uçuş deneyimi
Performans
Teknolojimiz
Show'lar için harikalar
Yüksek GÜVENLİLİK

BİRİNCİ SINIF TEKNOLOJİ

 

LISEPRO Tünel Sistemleri, küresel olarak dikey rüzgar tüneli teknolojisinin öncüsü ve lideri olarak tanınmaktadır. İster bir eğlence franchise'ı, ister askeri bir çözüm, isterse bir araştırma tesisi kurun, daha fazla kendinizi yormayın. Kanıtlanmış birçok modelimizden birini seçin veya kendi özel çözümünüzü tasarlamak için bizimle birlikte çalışın.

EĞLENCE VE FRANCHISING

Bir LISEPRO franchise sahibi olduğunuzda, bir rüzgar tüneli satın almaktan çok daha fazlasını yaparsınız. Global olarak tanınan bir markaya yatırım yapıyorsunuz. Tüm arka planlardan ve kültürlerden milyarlarca insanın paylaştığı bir rüya olan uçuş hayalini gerçekleştirmeye yardımcı oluyorsunuz. Deneyimsel eğlencenin en son evrimine katılıyor, tüketicilerin çevrimiçi olarak çoğaltamayacağı bir deneyim yaratıyorsunuz
LP2600e

Halk'a Açık Sistemler

Rüzgar Tüneli ile Herkesi Şaşırtın
Dikey rüzgar tünelinde eşsiz bir uçuş deneyimi pazarla!

Açık LISEPRO rüzgar tüneli ile herkes için eğlenceli ve unutulmaz bir uçuş deneyimi sunan ilk bölgeniz olun. Macera parkınız, aile eğlence merkeziniz, etkinlik veya alışveriş merkezinizdeki trafiği, medya varlığını ve satışları artırın. Şirketiniz bireylere ve gruplara uçuş paketleri, insan uçuşları, hediyelik eşyalar, yiyecek ve içeceklerin fotoğraf ve videolarını satarak para kazanabilir.
Eğlenceli, uçma hayali! İç ve dış mekan rüzgar tünelleri aile dostu bir cazibe sununuz

Modeller

ETKİNLİKLER

Lp2800dm

NEFES KESEN ŞOVLAR VE MÜŞTERİ UÇUŞ DENEYİMLERİ!

LISEPRO gösterisi "Uçuş akrobasi" etkinliğiniz için eşsiz bir aksan.

Uçan akrobatlar, uçan bayraklar, tüpler ve hatta el havai fişekleriyle 15 metrelik inanılmaz bir yüksekliğe ulaşır!

Benzersiz bir müşteri deneyimi yaratırız ve müşterilerinizin marka reklam ve pazarlama etkinliklerinde, partilerde ve törenlerde uçmalarını sağlayabiliriz.

Modeller

Film Prodüksiyonları ve Özel Efektler

Bodyflying Mobile Systems, herhangi bir film veya ticari yapım seti için tamamen taşınabilir rüzgar üretim sistemleri sağlayabilir. 
Kolayca Türkiye veya global olarak nakliye ve kurulum yapabiliriz.
Sistemlerimiz ve mürettebatımız yüksek derecede eğitimlidir ve sinema ve eğlence endüstrisinde çalışmışlardır.

FİLM, REKLAM VE MODA ENDÜSTRİSİ İÇİN GERÇEKÇİ UÇUŞ!
Dikey bir rüzgar tüneli, gerçekçi bir uçuş simülasyonunun oluşturulabileceği güvenli bir ortam sağlar. Kitle, filminizdeki veya reklamlarınızdaki bu orijinalliği takdir edecektir.

Projenizde olağanüstü numaralar yapabileceğiniz veya oyuncularınıza uçmayı öğretebileceğiniz uçan akrobatlar ve dublör çiftlerimizi sunuyoruz!

Dikey bir rüzgar tüneli, gerçekçi bir uçuş simülasyonunun oluşturulabileceği güvenli bir ortam sağlar. Kitle, filminizdeki veya reklamlarınızdaki bu orijinalliği takdir edeceksiniz.

Projenizde olağanüstü numaralar yapabileceğiniz veya oyuncularınıza uçmayı öğretebileceğiniz uçan akrobatlar ve dublör çiftlerimizi sunuyoruz!

ASKERİ EĞİTİM

SAVUNMA SANAYİSİNE LISEPRO KATKISI

Gelişmiş DRT teknolojimiz askeri üsler ve / veya skydive bırakma bölgeleri için mükemmel bir ektir.

Bodyflying Mobil Sistemlerin taşınması, kurulumu ve kullanımı kolaydır ve aşağıdakiler için idealdir:

  • Mürettebat becerilerini keskinleştirmek ve müşterilerin gerçek serbest düşüşten önce hissi deneyimlemelerine yardımcı olmak;
  • Mevcut DZ işinize gelir eklemek;
  • İstediğiniz yerde eğitim için yüksek güçlü bir simülatör sistemi sağlamak;
  • İşe alım ve ekip oluşturma etkinlikleri.

Askeri uygulamalar için, portatif ve yarı sabit sistemlerimiz düşme bölgeleri ve üsler arasında kolayca hareket ettirilebilir. Artık çift odacıklı ve açık hava uçuş yeteneklerini içeren elektrikli sabit modeller de mevcuttur.

Lisepro rüzgar tünelleri, bir dizi özel becerinin verimli bir şekilde eğitilmesini sağlar: temel beceriler ve serbest düşme için zihinsel hazırlık; Kararsız pozisyonları dengeleyen serbest düşme manevraları; tam ekipmanla serbest düşme: silahlar, gece görüş cihazları, oksijen maskeleri, bagaj kapları vb.

Ayrıca önemli olan, güvenli bir ortamda hava şartlarından bağımsız olarak sınırsız uçuş süresi için eğitim alabilirsiniz.

dünyaca sistem versiyonlarımız

LP 32
23%
Image
indoor LP 4.3 Single
7%
Image
LP 28 R
2%
Image

İşte bu LISEPRO

LP 28
34%
Image
LP 24
14%
Image
LP 26
47%
Image
LP 24 IR
1%
Image

''Hiç uçmayı hayal ettin mi??? Hiç paraşütle atlama heyecanını yaşamak istedinizmi??? ancak bir uçaktan atlamayı taahhüt etmek istemediniz mi? Hemen hemen herkes uçmak ister ve vücudunuzu bir rüzgar sütununda uçurmak, var olan en saf uçuş biçimlerinden biridir. Vücudunuzun özgürce uçmasını ve hareketlerinizi kolaylıkla kontrol etmesini sağlar.''

logo
Mustafa Kemal Paşa Bulvarı 8B
34535 Büyükçekmece-Istanbul

 Tel: +90 212 863 2230
 Mobile: +90 543 419 7273
 E-Mail: info@lisepro.com

 

 

Copyright © 2022 LISEPRO ENERGIE & ROBOTIK LTD.- All Rights Reserved.