trenderues

HAKIMIZDA

Alt Text
T. Özdemiralp 36 Senelik Yurt dışı hayatında yüksek lisansın ardında meleki açıdan çok renkli bir hayatı oldu. Dünya çapında global şirketlerin AR-GE bölümlerinde çalıştı ve 27 senelik tecrübe kazandı.

Kalite Politikamız

Şirketimiz kamu, özel kuruluş ve şahsi girişimcilerin, sektörel bazda baş gösteren ihtiyaçlarına yönelik, mekanik, elektronik, teknik, yazılım, teknoloji geliştirme ve üretim alanlarında daha verimli ve daha az zaman harcayarak sonuca ulaşmalarını sağlayacak yardımcı ekipmanların ve alternatif çözümlerin sunulması ya da tasarlanması hususların da, müşterinin asıl olan gereksinimlerini; konusunda eğitilmiş, modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş personelleri ve alanında tecrübeli profesyonel yönetim kadrosu ile ilgili bakanlık ve kurum mevzuatlarına uygun olacak şekilde sağlamaktadır.
Robotik, alternatif enerji üretimi, yapay zeka ve AR - GE alanların da hizmet veren şirketimiz; kaliteli, sistemli ve prensipli çalışanlarının olumlu katkıları ile güvenli ve çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. Takım ruhunu benimsemiş, verilen hizmetin önemini idrak etmiş, özveriyle çalışan elemanlarımız, kalitemizin birer mihenk taşlarıdır.
Kalitemizin sürekliliğinin teminatı sunduğumuz hizmettir.
Tüm birimlerinde sürekli ve zamanın gereksinimleri doğrultusunda gelişme sağlayarak, kaynakların etkili kullanılması kabiliyeti sayesinde etkinliği ve verimliliği arttırmak; Beklentilerin üzerinde hizmet vermek suretiyle Müşteri Memnuniyetini ilk hedef kabul ederek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.
Yukarıda tam metni verilen Kalite Politikamız yayınlanarak üst yönetim tarafından tüm çalışanlara verilen eğitimler ve çeşitli noktalara asılarak iletilmiş, anlaşılması sağlamıştır. Kalite politikası sürekli uygunluk açısından Yönetimin Gözden Geçirme toplantılarında görüşülerek revizyon gereklilikleri karara bağlanır.
Politikamız Web sitemizde yayımlanarak ilgili tarafların ve halkın erişimine açık hale getirilmiştir.
LISEPRO ENERGIE & ROBOTIK 
yapay zeka üretim sistem değiştiricidir. En yeni yazılım, mobil veya sabit robotların sermaye yoğun altyapıların performansını artırmasını sağlar. Akıllı otonom robotlar, rutin denetim turları gerçekleştirerek önemli ve yüksek kaliteli veriler sunar. Bu, günlük işlemleri basitleştirir, yeni öngörülü bakım bilgileri sağlar ve müşterilerimiz için maliyet verimliliğini ve güvenliği artırır.

Yazılımımız tarafından beyin destekli robotlar şu anda dört kıtada büyük müşterilere hizmet veriyor ve her ay kendi öğrenimleri ve tecrübeleri sayesinde daha yetenekli hale geliyor.

Başlangıç

Havacılık sevdam 1999'da Berlin, Almanyada'da modern dikey rüzgar tüneli EVG şirketinde AR-GE elemanı olarak çalışmam ile başladı. Orada güzel makine ile ilk deneyimim heyecan vericiydi! O yılın ilerleyen zamanlarında Jean'in Air Nest Aerodium modelini tasarlamak ihalesini kazandık. Ayrıca tüm bir operasyonel birimi satın aldık.

Vizyon
Bodyflying
Üretim tesisi
Daha fazlasını öğrenin
Image
Tünel Fanları
93%
Havacılık Pervaneleri
95%
Drone İHA/SİHA
74%
Yapay Zeka
100%

ARGE

LISEPRO'da araştırma ve geliştirme

Gelişim "LISEPRO" adıyla ilk sırada geliyor. 25 yılı aşkın süredir, birincil amaç, çok çeşitli uygulamalar için her boyutta enerji tasarruflu akıllı sistemler geliştirmek olmuştur. Özel çözümler bizim için her gün yüzleşmek istediğimiz bir zorluktur.

Onlarca yıllık deneyime ve öğrencilere sahip geniş bir çalışan ekibi sayesinde, yeni geliştirme ve araştırma projelerindeki en iyi uygulamalar günümüzün simülasyon seçenekleriyle ilişkilendirilebilir.

Neredeyse her departman, gelecekte teknolojik ve ticari açıdan en uygun ürünleri sunabilmek için yeni ve daha ileri gelişmeler yoluyla önemli itici güçler almaktadır.

Sistem tasarımız ve optimizasyonlarımızImage
Bingül sok. no 7
34535 Büyükçekmece-Istanbul
 Tel:
+90 212 863 2230
 Mobile:
+90 543 419 7273
 E-Mail:
info@lisepro.com