trenderues
Alt Text

NEDEN AÇIK TİP TÜNEL SEÇMELİ?

NEDEN
AÇIK TİP TÜNEL SEÇMELİ?

Lisepro, profesyonel spor ve eğlence için dikey rüzgar tünelleri geliştirir, inşa eder ve işletir. Yüksek performanslı sistemlerimiz, profesyonel paraşütçüler ve askeriye için eğitim ve öğretim tesisleri olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda, spor ve eğlence eğlencesi için yeni bir tür deneyim sunuyorlar. İnsanların uçma hayaliyle hareket eden Lisepro, son yıllarda dünyanın en modern ve aynı zamanda en sessiz dikey rüzgar tüneli teknolojisini geliştirdi. Dikey rüzgar tünellerimiz, Alman mühendisliğinin en yüksek standartlarını karşılar ve enerji verimliliği, tasarımı, güvenliği ve kalitesi ile etkileyicidir. Bugün Lisepro, dikey rüzgar tüneli sistemlerinin geliştirilmesi, planlanması ve inşasında lider firmalardan biridir. Dikey rüzgar tünellerinin yapımında tanınan yetkinliği ve kapsamlı bilgi birikimini garanti ediyoruz. Ürün yelpazemiz, müşterilerimizin bireysel ihtiyaç ve isteklerine göre uyarladığımız bir hizmet portföyünün yanı sıra kapalı dikey rüzgar tüneli modellerinden oluşan bir seçki içermektedir.
Kurulumu kolay ve hızlı bir rüzgar tüneline sahip olmak, onu farklı şovlar, promosyonlar ve etkinlikler için kullanmanın mümkün olduğu anlamına gelir. 

Açık tüneller, insanları belirli bir yere çekmek için de harika bir araç olabilir. Açık tünellerin kurulumu kolay olduğundan ve yüzeye herhangi bir zarar vermediğinden, kalıcı bir rüzgar tüneli inşaatının mümkün olamayabileceği yüksek yaya alanları için idealdir, ancak sınırlı bir zaman çekimi ve gösteri programı halkın ilgisini büyük ölçüde artırabilir.
Açık tüneller, bir uçuş anlaşmasını iletmek için en iyisidir.Aslında, şov dünyası ve film çekimi hakkında konuştuğumuzda tek çözüm bunlar.
Bununla birlikte, normal ticari varlıklar için de büyük ilgi çekicidirler.
Arabayla ya da yürürken ve havada uçan insanları görürseniz, merak sizi ele geçirir ve farkında olmadan izlemeye ve nasıl bir şey olduğunu merak etmeye başlarsınız.Ismarlama bir afiş, kostümler, bir gösteri programı ekleyin ve pazarlama dublörü biter!
Görünürlük ve tanıtım seçenekleri, ortak finansman için bir sponsor bulmaya yardımcı olabilir, aynı zamanda müşterileri yakındaki alışveriş merkezine veya eğlence merkezine çekebilir.
İnsanlar uçmayı veya serbest düşüşü düşündüklerinde, neredeyse hiç kimse cam bir tüpün içinde yüzmeyi hayal etmez; Kuşkusuz, tünelin içindeyken bu fikre alışıyorlar, ancak mavi gökyüzünün altında uçmaktan ve kendilerini yerden yükselirken görmekten aldıkları duyguları karşılaştırmak zor; Pek çok kişi için, bu duygular sosyal platformlarda paylaşılarak da aktarılır ve bu da ağızdan ağza tanıtımla sonuçlanır.
Yeni LP2400, LP2600 ve LP2800 model serileri, uçuş bölgesindeki sesi şaşırtıcı derecede 90 dBA'ya ve seyirci alanında sadece 65 dBA'ya indirmeyi başarır. Paraşütçüler ilk kez kulak tıkacı olmadan uçmayı deneyimleyebilir! Yoğun kentsel alanlar / mahalleler bile artık bir açık hava rüzgar tüneline sahip olmayı düşünebilir..
Yeni LP2400, LP2600 ve LP2800 model serileri, uçuş bölgesindeki sesi şaşırtıcı derecede 90 dBA'ya ve seyirci alanında sadece 65 dBA'ya indirmeyi başarır. Paraşütçüler ilk kez kulak tıkacı olmadan uçmayı deneyimleyebilir! Yoğun kentsel alanlar / mahalleler bile artık bir açık hava rüzgar tüneline sahip olmayı düşünebilir..
Modern açık tüneller hem verimlilik hem de rüzgar akışı kalitesi açısından oldukca geliştirdik. Açık rüzgar tünellerinde 240 km / saate varan rüzgar hızları ortalama olsa da, profesyonel uçucular bile farklı eğitim rutinleri için bunları kullanabilir. Nitekim 2018 yılında solo serbest stilde FAI Dünya şampiyonları, ağırlıklı olarak açık tünellerde antrenman yapıyor.
Açık rüzgar tünelleri, devridaim tünellerinden önemli ölçüde daha ucuzdur, ancak bu, son teknoloji özelliklerden yoksun oldukları anlamına gelmez. Tıpkı daha büyük iç mekan kardeşleri gibi, onlar da bir dizi sensör, performansı izleme ve tünel ve müşteri akış yönetimi için sofistike bir BT sistemi ile donatılmıştır. Entegre bir fotoğraf ve video sistemi, müşteriler için otomatik (işçilik gerektirmeyen) video dosyaları oluşturmaya olanak tanır. Önemlisi, açık rüzgar tünelleri, destek yapıları inşaa etmek ve beton dökümü gibi karmaşık inşaat işleri yapmadan, yalnızca düz bir sert yüzeye ve elektrik bağlantısına ihtiyaç duyar.
Son 15 yılda açık rüzgar tünelleri, bodyflying sporları teşvik etmede ve başka hiçbir teknolojinin sunamayacağı büyüleyici şovlar ve performanslar yaratmada önemli bir rol oynadı.Turin Kış Olimpiyat oyunları töreni 2006, Word EXPO 2010, Disneyland Shanghai 2015, Tom Cruise'un 2018'deki son “Mission Impossible: Fallout” filmi bunlar, açık tünellerin seyircilere WOW faktörünü getirdiği birkaç örnektir. Liste, 2020'de çıkacak daha muhteşem şovlar ve daha etkileyici film gösterileriyle devam ediyor.
Açık hava rüzgar tünellerine odaklanan Şirketimiz, teknik çözümleri adım adım iyileştiriyor ve yükseltiyor. Son 9 yılda rüzgar tünellerinin teknik çözümlerinde artık ilk modellerden çok farklı olan önemli değişiklikler yaşandı.

BİRİNCİ SINIF TEKNOLOJİ

LISEPRO Tünel Sistemleri, küresel olarak dikey rüzgar tüneli teknolojisinin öncüsü ve lideri olarak tanınmaktadır. İster bir eğlence franchise'ı, ister askeri bir çözüm, isterse bir araştırma tesisi kurun, daha fazla kendinizi yormayın. Kanıtlanmış birçok modelimizden birini seçin veya kendi özel çözümünüzü tasarlamak için bizimle birlikte çalışın.

EĞLENCE VE FRANCHISING

Bir LISEPRO franchise sahibi olduğunuzda, bir rüzgar tüneli satın almaktan çok daha fazlasını yaparsınız. Global olarak tanınan bir markaya yatırım yapıyorsunuz. Tüm arka planlardan ve kültürlerden milyarlarca insanın paylaştığı bir rüya olan uçuş hayalini gerçekleştirmeye yardımcı oluyorsunuz. Deneyimsel eğlencenin en son evrimine katılıyor, tüketicilerin çevrimiçi olarak çoğaltamayacağı bir deneyim yaratıyorsunuz

Alt Text

Halk'a Açık Sistemler

Rüzgar Tüneli ile Herkesi Şaşırtın

Dikey rüzgar tünelinde eşsiz bir uçuş deneyimi pazarla!
Açık LISEPRO rüzgar tüneli ile herkes için eğlenceli ve unutulmaz bir uçuş deneyimi sunan ilk bölgeniz olun. Macera parkınız, aile eğlence merkeziniz, etkinlik veya alışveriş merkezinizdeki trafiği, medya varlığını ve satışları artırın. Şirketiniz bireylere ve gruplara uçuş paketleri, insan uçuşları, hediyelik eşyalar, yiyecek ve içeceklerin fotoğraf ve videolarını satarak para kazanabilir.
Eğlenceli, uçma hayali! İç ve dış mekan rüzgar tünelleri aile dostu bir cazibe sununuz

ETKİNLİKLER

Alt Text
NEFES KESEN ŞOVLAR VE MÜŞTERİ UÇUŞ DENEYİMLERİ!

LISEPRO gösterisi "Uçuş akrobasi" etkinliğiniz için eşsiz bir aksan.

Uçan akrobatlar, uçan bayraklar, tüpler ve hatta el havai fişekleriyle 15 metrelik inanılmaz bir yüksekliğe ulaşır!

Benzersiz bir müşteri deneyimi yaratırız ve müşterilerinizin marka reklam ve pazarlama etkinliklerinde, partilerde ve törenlerde uçmalarını sağlayabiliriz.

Film Prodüksiyonları ve Özel Efektler

Bodyflying Mobile Systems, herhangi bir film veya ticari yapım seti için tamamen taşınabilir rüzgar üretim sistemleri sağlayabilir. 

Kolayca Türkiye veya global olarak nakliye ve kurulum yapabiliriz.
Sistemlerimiz ve mürettebatımız yüksek derecede eğitimlidir ve sinema ve eğlence endüstrisinde çalışmışlardır.

FİLM, REKLAM VE MODA ENDÜSTRİSİ İÇİN GERÇEKÇİ UÇUŞ!
Dikey bir rüzgar tüneli, gerçekçi bir uçuş simülasyonunun oluşturulabileceği güvenli bir ortam sağlar. Kitle, filminizdeki veya reklamlarınızdaki bu orijinalliği takdir edecektir.

Projenizde olağanüstü numaralar yapabileceğiniz veya oyuncularınıza uçmayı öğretebileceğiniz uçan akrobatlar ve dublör çiftlerimizi sunuyoruz!

Dikey bir rüzgar tüneli, gerçekçi bir uçuş simülasyonunun oluşturulabileceği güvenli bir ortam sağlar. Kitle, filminizdeki veya reklamlarınızdaki bu orijinalliği takdir edeceksiniz.

Projenizde olağanüstü numaralar yapabileceğiniz veya oyuncularınıza uçmayı öğretebileceğiniz uçan akrobatlar ve dublör çiftlerimizi sunuyoruz

SAVUNMA SANAYİSİNE LISEPRO KATKISI

Image
Image

Gelişmiş DRT teknolojimiz askeri üsler ve / veya skydive bırakma bölgeleri için mükemmel bir ektir.

Bodyflying Mobil Sistemlerin taşınması, kurulumu ve kullanımı kolaydır ve aşağıdakiler için idealdir:

  • Mürettebat becerilerini keskinleştirmek ve müşterilerin gerçek serbest düşüşten önce hissi deneyimlemelerine yardımcı olmak;
  • Mevcut DZ işinize gelir eklemek;
  • İstediğiniz yerde eğitim için yüksek güçlü bir simülatör sistemi sağlamak;
  • İşe alım ve ekip oluşturma etkinlikleri.

Askeri uygulamalar için, portatif ve yarı sabit sistemlerimiz düşme bölgeleri ve üsler arasında kolayca hareket ettirilebilir. Artık çift odacıklı ve açık hava uçuş yeteneklerini içeren elektrikli sabit modeller de mevcuttur.

Lisepro rüzgar tünelleri, bir dizi özel becerinin verimli bir şekilde eğitilmesini sağlar: temel beceriler ve serbest düşme için zihinsel hazırlık; Kararsız pozisyonları dengeleyen serbest düşme manevraları; tam ekipmanla serbest düşme: silahlar, gece görüş cihazları, oksijen maskeleri, bagaj kapları vb.

Ayrıca önemli olan, güvenli bir ortamda hava şartlarından bağımsız olarak sınırsız uçuş süresi için eğitim alabilirsiniz.
''Hiç uçmayı hayal ettin mi??? Hiç paraşütle atlama heyecanını yaşamak istedinizmi??? ancak bir uçaktan atlamayı taahhüt etmek istemediniz mi? Hemen hemen herkes uçmak ister ve vücudunuzu bir rüzgar sütununda uçurmak, var olan en saf uçuş biçimlerinden biridir. Vücudunuzun özgürce uçmasını ve hareketlerinizi kolaylıkla kontrol etmesini sağlar.''
Image
Bingül sok. no 7
34535 Büyükçekmece-Istanbul
 Tel:
+90 212 863 2230
 Mobile:
+90 543 419 7273
 E-Mail:
info@lisepro.com