TUNEL KONTROL

Image

Nispeten doğrudan sınır koşullarına rağmen, rüzgar tüneli hala dijital bir çoklu telafi ve kendine ait bir dünyadır ve teknik ilerlemede aşılması gereken sorunların sadece yüksek teknolojiye sahip ülkelere ait bir teknolojidir. Lisepro'nun yaklaşımı, başından beri Endüstri 4.0 ilkelerine dayanmaktadır:

- Tüm komponentlerin birlikte çalışabilirliği
- Sanallaştırma
- Merkez odaklama
- Tüm zaman yeterliliği
- Servis oryantasyonu
- Modülerlik

Başka bir deyişle, Lisepro makineleri ve içlerindeki her bileşen kendi durumunu ve ağ içindeki diğer tüm sistemleri bilir. İç mekan hava dalışı endüstrisinde eşi görülmemiş bir yaklaşım, her bir rüzgar tüneli modülünün sıfırdan yeniden tasarlanmasını ve ilgili sensörler, mantık kontrolleri ve ağ bağlantılarıyla donatılmasını, sonuçta rüzgar tünelinin kendi kendine teşhis ve sorun gidermeden sorumlu olduğu akıllı otomatik bir ekosistem oluşturmasını gerektirdi. . % 99 olası arızaların öngörülmesi, destek ekibinin duyusal sapmalar hakkında bilgilendirilmesi ve çoğu durumda uzaktan bakım veya yerel olarak mevcut teknik personelden düşük düzeyde yardım.

Müşterimiz için aslında anlamı şudur:

- Minimum bakım gerekliliği
- Çok daha uzun cihaz ömrü
- Şirketler için neredeyse hiç kesis işletme
- Garanti sonrasında önemli ölçüde azaltılmış servis maliyetleri

Image

Lisepro kontrol sistemi, bir rüzgar tüneli ekipmanı ve bir operatörün ana temas noktasıdır. Kontrol yüzeyleri, sunucular ve mantık kontrol sistemlerinden oluşan bir ağ içinde dağıtılan temelde rüzgar tüneli motorlarını ve dolayısıyla uçuş odası içindeki hava hızını düzenler. Sistem, TT Rezervasyon ve Medya Sistemine tamamen entegre edilmiştir. Ayrıca diğer tünel ekipmanlarını bir araya toplar ve düzenler ve aşağıdakiler üzerinde kontrol sağlar:

- havalandırma
- Aktif soğutma
- Telemetri sensörleri
- Otomasyon (kapılar, basınç valfleri vb.)
- aydınlatma
Merkezi olmayan mimari, kablosuz tabletler veya ortak bir işletim sistemine sahip diğer cihazlar ve tünel kanalı uygulamaları için özel olarak tasarlanmış Lisepro çevre birimleri dahil olmak üzere sisteme bağlanacak herhangi bir sayıda kullanıcı arayüzünü destekler.

Kontrol sistemi modüler, ölçeklenebilir ve evrenseldir ve bu nedenle her rüzgar tünelinde kullanılabilir. Şu anda, orijinal olarak dünyaca ünlü markalar tarafından inşa edilen TT olmayan 3 tesis, hasarlı ekipmanla değiştirildi, orijinalin ötesinde işlevselliği geri yüklendi ve tüm gelişmiş TT işlevlerini tam olarak uyguladı.

Çevre birimleri ve otomasyon

Profesyonel ekipman profesyonel bileşenler gerektirir, ancak temel işlevsellik genel bir çözümle elde edilebilir. Bu slogana göre, sadece çekirdek sistem bileşenleri değil, aynı zamanda iç mekan hava dalışı için özel tasarlanmış ön uç cihazlar da geliştirdik. Bu ekipmanı geliştirirken kendimize şu hedefi koyduk:

- Özel
- İşlevsel
- Ve tabii ki süper bir görünüm

20. yüzyıl tünel teknolojisi mühendislerinin diğer fütüristlerinden esinlenen mühendisler, her zaman insanları dost robotlarla değiştirmeye çalıştılar. Geri kalanımız sıcak insan dokunuşunu gerçekten takdir ederken, hepimiz rüzgar tünellerini mümkün olduğunca otomatik hale getirmeye karar verdik, böylece işletmeler optimize edilmiş personel maliyetlerinden yararlanırken insanlar eğlenmek için daha fazla zaman geçirebilir. Otomasyonlarımızın yaptığı hemen hemen budur - insanlara eğlenmeleri için daha fazla zaman verir ...

Işıklamdırma

Lisepro LED aydınlatma sistemi, Lisepro mühendislik yaklaşımının mükemmel bir örneğidir. Elektronik departmanımız, oldukça sıkıcı görünen rüzgar tünelleri ile ilgili tipik bir endüstri problemini çözdü. Tesadüfen dünyanın en kompakt 100W LED RGB projektörlerini yarattı ve 16 milyon renk çeşidinde şaşırtıcı 150.000 lümen sağladı. RS-422'ye dayalı şirket içi geliştirilmiş sunum ve toplantı protokolleri, yakın gelecekte çok sayıda avantaj ve bireysel Wi-Fi, Bluetooth ve LoRa bağlanabilirliği sağladı.

CTP hava kanallarında risksiz için kullanım güvenlik sistemleri
Ağır çekim video kayıtlarında bile titremeyi engelleme için 1 ila 5 kHz hız hızı
TT kontrol aracılığıyla ve arayüzlere tam entegrasyon
Bu profesyonel aydınlatma ekipmanlarıyla Bağlantı için DMX Demonte
60 Hz yenileme 12 bit renk
Işığın yönü ve gelişinin hassas için optik
Isı dağıtımı için su soğutma

Image
Bingül sok. no 7
34535 Büyükçekmece-Istanbul
 Tel:
+90 212 863 2230
 Mobile:
+90 543 419 7273
 E-Mail:
info@lisepro.com