Image

Skydiving Kıyafetleri LP38-C

LisePro ltd'nin ticari markasıdır. 25 yılı aşkın bir süredir Berlin'de rüzgar tünellerinin yanı sıra paraşüt tulumları ve rüzgar tüneli tulumları üretiyoruz - hobi , yarışma ve askeri kullanım için bireysel tasarımlar ve özel yapım ürünler .

Avrupanın genelinde çeşitli havacılık şirketleri ile profesyonel bir skydiving merkezi de işletiyoruz . Günlük atlama operasyonlarında kazanılan deneyim , doğrudan ürünlerimizin geliştirilmesine ve mükemmelleştirilmesine aktarılır . Birinci sınıf yarış atlayıcılarıyla uzun yıllara dayanan yakın işbirliği, rekabet odaklı kıyafetlerin sürekli olarak daha da geliştirilmesine hizmet ediyor .

Spor kayıtları , TV prodüksiyonları ve askeri uygulamalar için kişiye özel kaliteli ürünler üretiyoruz . Teklifimiz aynı zamanda tandem handikap sistemlerini de içermektedir . Almanya'nın ve Türkitenin en büyük ve en deneyimli hava dalışı  sistemleri ve kıyafetleri üreticisiyiz ve bu alanda en yenilikçi geliştiriciler arasındayız. Satışlar yerinde veya bayilerimiz aracılığı ile yapılmaktadır.

Müşteri hizmetlerini BÜYÜK yazıyoruz ! Ölçme, malzeme seçimi, tasarım konularında size destek oluyoruz ve Almanya'da ve/veya Türkiye'de her zaman genişletmekten mutluluk duyduğumuz kapsamlı bir bayi ağı sunuyoruz : İlgileniyorsanız , lütfen bizim ile iletişime geçin .

Image
Image
Bingül sok. no 7
34535 Büyükçekmece-Istanbul
 Tel:
+90 212 863 2230
 Mobile:
+90 543 419 7273
 E-Mail:
info@lisepro.com